Zdobądź tytuł magistra przez Internet
Podczas obecnej rekrutacji na studia, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie uruchomiła bezpłatne, zaoczne studia magisterskie Rolnictwo, które będą prowadzone w trybie e-learningowym.
Podczas obecnej rekrutacji na studia, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie uruchomiła bezpłatne, zaoczne studia magisterskie Rolnictwo, które będą prowadzone w trybie e-learningowym.
Wraz z początkiem rekrutacji na studia Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie rozpoczęła akcję „Wyrównaj poziom”, skierowaną do nowych studentów uczelni. Zanim zaczną studiować – uzupełnią braki, poznają kolegów z roku, nauczą się efektywnego zdobywania wiedzy. Właśnie trwają zapisy na kursy doszkalające przyszłych studentów pierwszego roku.
Pieczenie chleba, warzenie piwa, produkcja parówek, świecące bakterie, pokazy filmów prezentujących przemysłową produkcję żywności, porady żywieniowe, pokazy zwierząt występujących w filmach, prezentacja ras psów, adopcja zwierząt ze schroniska, kiermasz kwiatów, zwiedzanie Centrum Wodnego oraz wiele innych atrakcji będzie można oglądać, podczas Dni SGGW na które uczelnia zaprasza 20 i 21 maja br.
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego regularnie prowadzi kampanie informacyjne wśród kandydatów na studia. Jednym z elementów tej kampanii są organizowane przez uczelnię spotkania z uczniami szkół średnich i ich rodzicami.
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie została zwycięzcą konkursu “Fundusze i Nauka” w kategorii Infrastruktura szkolnictwa wyższego. Uczelnia otrzymała I nagrodę za projekt Centrum Naukowo-Dydaktycznego Wydziału Inżynierii i Kształtowania Środowiska – Centrum Wodne SGGW.