SGGW zakończyła projekt Program unowocześniania kształcenia
W ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IV Szkolnictwo wyższe i nauka, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie wraz z partnerami zrealizowała projekt, który przyczynił się do wdrożenia nowoczesnych form nauczania w szkolnictwie wyższym. Podczas konferencji zamykającej projekt „Program unowocześniania kształcenia w SGGW dla zapewnienia konkurencyjności oraz wysokiej kompetencji absolwentów” zaprezentowano wyniki jakie zostały osiagnięte dzięki jego realizacji.